3 i 4.11.21r odbyła się XIV Powiatowy Przegląd Patriotyczny„ Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Przegląd organizowany był przez Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach. W kategorii śpiew- szkoły średnie i dorośli, GOK w Dobrem reprezentowały Julia Czapska i Zuzanna Bodecka. Dziewczęta zaśpiewały utwór „Modlitwa o pokój” i zdobyły pierwsze miejsce w swojej kategorii a także nagrodę specjalną za najlepszy występ z akompaniamentem instrumentalnym na żywo bądź bez towarzyszenia instrumentów.

W kategorii recytacja- szkoły średnie i dorośli GOK w Dobrem reprezentowała Zuzanna Bodecka która zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Zuzanna recytowała wiersz „List do matki z Oświęcimia. 14.11.21r dziewczęta wystąpiły jeszcze raz podczas koncertu laureatów. Julię i Zuzannę do występu przygotowała Bożena Bodecka.