W Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece, wieczór 29.11.2023 r. stał się magiczną podróżą w świat andrzejek. Rozpoczęliśmy od zgłębienia historii tej barwnej tradycji, odkrywając korzenie i znaczenie każdego elementu obrzędu.

Następnie przyszło nam poznać swoje zawody, marzenia oraz szczęśliwe kolory, co rzucało nowe światło na nasze życiowe ścieżki. Wróżenie z kul ukazało nam nie tylko przyszłość, ale również ukryte pragnienia i cechy naszych osobowości.

W międzyczasie, w atmosferze kreatywności i magii, uczestnicy wzięli udział w zajęciach tworzenia własnych świec. Ręcznie zdobione świece, które każdy z nas stworzył, miały być nie tylko źródłem światła, ale również symbolizować magiczne chwile tego wyjątkowego wieczoru.

Andrzejki w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece były nie tylko świętem tradycji, lecz także okazją do odkrywania siebie, dzielenia się tajemnicami i spędzenia czasu w atmosferze pełnej magii.

Accessibility