Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Zakończenie roku akademickiego 2025/2026 – Uniwersytet Dobrego Wieku

Na obrazie grupa starszych osób trzyma dyplomy, stojąc przed białą ścianą w jasnym pomieszczeniu. Ubrania w stonowanych kolorach.

W sobotę, 20 czerwca, odbył się ostatni wykład Uniwersytetu Dobrego Wieku, połączony z uroczystym zakończeniem roku akademickiego 2025/2026.

Spotkanie zwieńczył wykład dr Renaty Orawiec pt. „Młody mimo upływu lat”, który stanowił inspirujące podsumowanie całego roku i przypomnienie, że aktywność, ciekawość świata oraz chęć rozwoju nie mają wieku.

Był to czas podsumowań, podziękowań oraz wspólnego świętowania kolejnego roku pełnego wartościowych spotkań, nauki i integracji uczestników Uniwersytetu Dobrego Wieku.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich wykładowców za zaangażowanie, przekazaną wiedzę i pasję, a także do Kingi Gromulskiej-Kosińskiej za przygotowanie słodkiego poczęstunku, który umilił uroczystość.

Dziękujemy wszystkim słuchaczom za aktywny udział i obecność przez cały rok akademicki. Życzymy udanych i spokojnych wakacji oraz zapraszamy na kolejne spotkania w nowym roku akademickim.