Magia Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się również w Gminnym Ośrodku Kultury, od wielu lat przy współpracy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej organizują świąteczny program artystyczny połączony z kiermaszem i spotkaniem z Mikołajem, wyjątkowo w tym roku odbył się on na hali sportowej w Szkole Podstawowej .
Dzieci należące do koła teatralnego, krasomówczego i wokalno- instrumentalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury przygotowały wspaniały program, który kolędami i pastorałkami wprowadził w świąteczny czas.
Podczas kiermaszu można było zakupić ozdoby choinkowe, stroiki, pierniczki oraz różne prezenty. Nie zabrakło stoisk kulinarnych, które cieszyły się dużym popytem. Na koniec uroczystości zawitał Święty Mikołaj z workiem słodyczy dla dzieci.