W końcu nadeszły wakacje! To oznacza, że w naszym Gminnym Ośrodku Kultury, jak co roku, odbyły się zajęcia inaugurujące ten niezwykły czas. W ostatnim tygodniu czerwca dzieci z Gminy Dobre brały udział w licznych zajęciach, warsztatach i wyjazdach. W poniedziałek rozwijały zdolności kulinarne pod czujnym okiem Pana Marcina z Marcelowej Chaty. We wtorek brały udział w warsztatach organizowanych w Gminnej Bibliotece Publicznej. W środę oraz w czwartek nasza wesoła grupa odwiedziła kino w Siedlcach i obejrzała świetne filmy: „Odlotowy Nielot” i „Uprowadzona Księżniczka”. W piątek zaś dzieci mogły poczuć się niczym Konstanty Laszczka na zajęciach plastycznych, które odbyły się w naszym Muzeum. Dobra wiadomość jest taka, że było super (dzieci potwierdzają). Mamy też złą wiadomość: pierwszy tydzień wakacji już dawno za nami, widzimy się w ferie!

I gr „Zajęcia kulinarne”

II gr „Zajęcia kulinarne”

I gr „Zajęcia kulturowe”

II gr „Wieczór w bibliotece”

 I gr „Warsztaty w Muzeum Konstantego Laszczki”

 II gr „Warsztaty w Muzeum Konstantego Laszczki”