Z czym kojarzą się wakacje dzieciom z Gminy Dobre? Oczywiście z zajęciami w Gminnym Ośrodku Kultury!
Jak co roku w pierwszym tygodniu wakacji grupa dzieci i młodzieży wzięła udział w warsztatach i wyjazdach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem. W poniedziałek i środę młodsi i starsi uczestniczyli w zajęciach rękodzielniczych, na których własnoręcznie wykonali najmodniejsze w tym sezonie, ekologiczne torbo-plecaki, spersonalizowane kubki, czy kolorową biżuterię. We wtorek i w czwartek odbyły się wycieczki do kina, najnowsza wersja „Alladyna” rozbawiła i wzruszyła wszystkich, niezależnie od wieku. W piątek zaś uczestnicy wcielili się w role malarzy, których natchnął sam Konstanty Laszczka. Nasi artyści stworzyli istne dzieła sztuki podczas zajęć odbywających się w muzeum. Czas szybko upłynął… tak bywa przy dobrej zabawie w Dobrem. Do zobaczenia za rok!