Dnia 11 maja nastąpiło oficjalne otwarcie Parku Kulturowo-Historycznego na Zamku Książąt Mazowieckich w Liwie. Udostępniono do zwiedzania wieżę, piwnice oraz pomost Przygródka. Dodatkowo, przygotowano wiele innych atrakcji: koncerty zespołów „Sokołowianie”, „Żemerwa” oraz „Stara Kuźnia”, konkursy z nagrodami, pokazy walk rycerskich, pokazy konne. Jako członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Wielkiego Gościńca Litewskiego, zostaliśmy zaproszeni na wydarzenie. Gminę reprezentowali pracownicy urzędu oraz Panie z Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Dobrego. Jak zawsze, stoisko naszej gminy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, zapewne za sprawą wspaniałej atmosfery i pysznych produktów regionalnych.