W dniach 27.06 – 1.07 .2022 roku dzieci w wieku od 7 – 11 lat bawiły się świetnie na półkolonii zorganizowanej przez Wójta Gminy Dobre, Zespół Szkolno -Przedszkolny w Dobrem i Gminny Ośrodek Kultury.
W letnim wypoczynku wzięło udział 42 dzieci .W programie znalazły się zajęcia plastyczne, muzyczne , ruchowe i kulinarne. Nie zabrakło wyjazdu do kina, odwiedziliśmy też Żółta Damę na Zamku w Liwie. W programie nie mogło zabraknąć wyprawy do Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem, gdzie mogliśmy zobaczyć spektakl „Bajki na pomoc”. W czwartek 30.06 odbyła się wyprawa do Magicznych Ogrodów gdzie czekało na uczestników szereg atrakcji. Ostatniego dnia półkolonii odwiedziliśmy Gospodarstwo Agroturystyczne „Na krańcu wsi”. Zabaw i przygód było mnóstwo, a to dopiero początek wakacji. Wszystkim uczestnikom życzymy wspaniałych chwil podczas wakacji.

Accessibility