Tegoroczne ferie zimowe uczestnicy zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury rozpoczęli od wyjazdu do kina. Film pt. „Chłopiec z burzy” okazał się ciekawą, wzruszającą i pouczającą opowieścią. Następnego dnia odbyły się warsztaty artystyczne, na których powstały obrazki malowane na szkle. Kolejny dzień to kolejne przygody i kolejny wyjazd do kina, tym razem na film o Ralfie Demolka, który przez przypadek trafił do Internetu. W czwartek odbyły się warsztaty manualne. Wystarczyła para skarpet i kilka innych drobiazgów, by okazało się, że nasze maluchy potrafią wyczarować prawdziwe krasnale. Starsza grupa natomiast ozdabiała kolorowe poduszki. Igła i nitka – nie lada wyzwanie, z którym wszyscy świetnie sobie poradzili. I w końcu piątek, czyli wieczory tematyczne, na które wszyscy czekali, tym razem z młodszą grupą przenieśliśmy się do świata bajek, grupa starsza wyruszyła w podróż na Półwysep Arabski, a nasza biblioteka zamieniała się w prawdziwy namiot Aladyna. Nie możemy się już doczekać wakacji. Do zobaczenia!

2019.01.29 WARSZTATY ARTYSTYCZNE

2019.01.31 ZAJĘCIA MANUALNE