Ten poniedziałkowy poranek z pewnością był inny niż wszystkie. W końcu mamy ferie!

Grupa piętnaściorga dzieci z terenu Gminy Dobre zgromadziła się w Gminnej Bibliotece Publicznej aby wspólnie bawić się wraz z animatorkami. Wyspani i pełni energii uczestnicy, szybko zamienili się w kolorowe zwierzaki i postacie z bajek. Wszystko za sprawą pomalowanych buzi i farbkowych tatuaży.

zajęcia odbywały się w bibliotece nie mogło zabraknąć czytanki dla najmłodszych. Tym razem dzieci wysłuchały historii o Kubusiu Puchatku. Nie zabrakło także balonowych zwierzaków i dyplomów za wspaniałą zabawę.

Opracowała: Marta Bodecka