Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrem w nowym miejscu będzie otwarta dla czytelników od 18.07.2019 (czwartek) od poniedziałku do piątku w godz: 8.00-16.00 (godziny pracy w okresie wakacji). Adres: Budynek Szkoły Podstawowej w Dobrem ul. Szkolna 3 Wejście  główne do Szkoły od ul. Kilińskiego.

Dnia 28 czerwca dzieci z gminy Dobre uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych w Muzeum Konstantego Laszczki. Zainspirowani twórczością artysty, który uważał, że przyroda dostarcza wiele tematów do realizacji, wykonali kilka obrazów związanych z fauną i florą. Uczestnicy zajęć zwiedzili muzeum, poznali także ciekawostki związane z życiem i pracą pana Jana Zycha – pierwszego kierownika szkoły podstawowej.

Zmiana lokalizacji

Czerwiec 14, 2019 Informacje

W dniach od 1-10 lipca Gminna Biblioteka będzie nieczynna, z powodu zmiany lokalizacji. Będzie znajdowała się w Szkole Podstawowej w Dobrem.

W niedzielę 2 czerwca 2019 roku odbyła się kolejna sportowa impreza, zorganizowana przez Wójta Gminy Dobre oraz Gminny Ośrodek Kultury. W tym roku trasa prowadziła przez Dobre-Rudzienko-Grabniak-Poręby Nowe-Wolkę Kokosią – Rynię – Dobre. W rajdzie wzięło udział 250 osób. Wśród cyklistów byli mieszkańcy gminy Dobre, a także Mrozów, Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Grudziądza, Stanisławowa. Ochotnicza Straż […]